Przedwiosenna promocja
wszystkie moduły portalowe tańsze o VAT
30 List 2016

Nowa wersja modułu POLon

10:22

Informujemy, że w najbliższym czasie wydana zostanie nowa wersja modułu POLon, a w niej zmiany w obsłudze doktorantów.

Uczelnie nieposiadające wykupionego abonamentu prosimy o kontakt z firmą w celu wykupienia aktualizacji.

Dodany przez: Zespól eOrdo
17 Paź 2016

Zakup modułu eAnkiet

14:10

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy zakupiła moduł elektronicznych Ankiet wchodzący w skład naszego Uczelnianego Systemu Jakości Kształcenia.

Przypominamy że w skład systemu USJK wchodzą następujące moduły:

Dodany przez: Zespól eOrdo
14 Wrze 2016

Zmiana systemu bazodanowego

10:32

Wyższa Szkoła Kadr Menadżerskich w Koninie podjęła decyzję o zmianie systemu bazodanowego na PostgreSQL.

Zachęcamy - ostatnich już z naszych klientów - korzystających jeszcze ze starego, niewydajnego systemu FireBird do jak najszybszej, darmowej migracji bazy danych. Jednocześnie informujemy, iż nasza firma w niedługim czasie planuje zakończenie wsparcia dla systemu Firebird.

Dodany przez: Zespól eOrdo
2 Sier 2016

Zakup modułu Dyplomowań

10:23

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie planuje zakup modułu eDyplomowań i tym samym dołącza do grona naszych klientów uczestniczących w jego tworzeniu.

Pozostałe Uczelnie zachęcamy do zapoznania się z możliwościami modułów systemu eORDO oraz namawiamy do ich zakupu.

Dodany przez: Marcin Skrzypczak
18 Lip 2016

Specyfikacje nowych modułów

13:07

Przypominamy o trwających pracach nad nowymi modułami, klientów zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt z firmą a w międzyczasie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją nowych produktów:

Dodany przez: Zespól eOrdo
15 Czerw 2016

Zmiana platformy bazodanowej w Krośnie

09:00

PWSZ w W Krośnie to kolejna uczelnia, która zmigrowała swoją bazę do nowego systemu bazodanowego.

Zachęcamy pozostałe uczelnie do zapoznania się z wynikami naszych testów wydajnościowych oraz jak najszybszej migracji do nowego systemu.

Przypominamy, że migracja wykonywana jest bezpłatnie.

Dodany przez: Marcin Skrzypczak
27 Maj 2016

Graficzne Planowanie Zajęć

12:50

W związku z licznymi pytaniami klientów informujemy, iż zaczęliśmy tworzyć specyfikację nowej wersji modułu Graficznego Planowania Zajęć .

Zadaniem modułu będzie wspomaganie procesu planowania zajęć w zakresie terminów oraz sal/obiektów w których odbywają się zajęcia. Dzięki formie graficznej przypominającej siatki zajęć tworzone do tej pory obsługa modułu będzie wyjątkowo prosta. Moduł GPZ będzie miał możliwość wykorzystania danych z innych modułów/bazy danych systemu eORDO, między innymi z modułu Planera Pensum czy z “Listy Sal i Obiektów”.

Klientów zainteresowanych współpracą i chcących mieć wpływ na funkcjonalności modułu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Dodany przez: Zespól eOrdo
20 Kwie 2016

Moduł Planer Pensum

12:13

Miło nam poinformować, że wraz z naszym klientem PWSZ w Koninie rozpoczęliśmy prace nad kolejnym modułem systemu - Planerem Pensum.

Moduł powstanie w całości w technologii portalowej (rozszerzy funkcjonalności portalu eORDO Omnis) i będzie pozwalał na zaplanowanie zajęć dla wybranego roku akademickiego informując automatycznie o ewentualnym przepensowaniu/niedopenowaniu prowadzącego oraz ułatwiając tym samym rozliczanie pensum. Dodatkowo system wydruków modułu pozwoli na generowanie i drukowanie statystyk i raportów dotyczących zaplanowanych godzin w różnego rodzaju przekrojach.

Dodany przez: Zespól eOrdo
25 Marz 2016

Radosnego Alleluja!

14:43

Wszystkim naszym klientom oraz ich najbliższym firma Unold Comp. składa serdeczne życzenia Radosnego Alleluja!

Dodany przez: Zespól eOrdo
6 Marz 2016

eDyplomowania - aktualizacja

11:40

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło 1.03.2016 informację o anulowaniu konkursu nr 1/ANTP/POWER/3.4/2015 ogłoszonego w dniu 20 maja 2015 r. na projekty dotyczące obsługi systemów antyplagiatowych w ramach Działania 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego PO WER: http://www.ncbir.pl/aktualnosci/art,4041,informacja-o-konkursie-nr-1antppower3-42015.html

W związku z zaistniałą sytuacją firma Unold Comp. zwraca uwagę, że opracowywany moduł eDyplomowań będzie otwarty na współpracę z różnymi systemami antyplagiatowymi - deklarujemy również opracowanie odpowiedniego interfejsu dla nowo powstającego jednolitego systemu antyplagiatowego zapowiadanego przez NCBiR.

Dodany przez: Zespól eOrdo